Logo Loading

Anahtar kelimenizi girin

Yabancı Dil

Yabancı Dil Eğitimleri

GÖRÜNÜM DEĞİŞTİR

Gösterilen sonuç sayısı: 8

0

YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE EĞİTİMİ

Türkiye’nin dünya ülkeleri ile ticari, askeri ve siyasi alanlarda ilişkilerinin gelişip artmasıyla Avrupa, Amerika, Afrika ve özellikle “Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar” kapsamında Türkçe öğrenmeye karşı duyulan ilgi, günden güne giderek çoğalmaktadır. Yabancılara Türkçe öğretimi, ülkemizde son zamanlarda önem kazanan bir alandır.

0

RUSÇA

Rusça ülkemizde ticari ve sosyal ilişkilerimizin çok olması nedeni ile en çok öğrenilmek istenen bir dil olarak, şu an bir çok üniversitede 2. lisan olarak öğretilmektedir.İş hayatında çok gerekli olan bu dil özellikle Bursa gibi ticari bir şehirde çok gereklidir.

0

BULGARCA

Hint-Avrupa dil ailesinden olan Bulgarca, güney Slav dillerine bağlıdır. Bulgaristanın resmi dili olan Bulgarca, Makedonya, Arnavutluk, Karadağ,Macaristan ve Sırbistanda’da konuşulmaktadır. 
Slav diilerinden yazıya ilk döküleni olan Bulgarca’da ve harflerin bir çoğu oluşturulurken Yunan Alfabesi’nden esinlenilmiştir. Bu dil, Eski Bulgarca, Orta Bulgarca ve Modern Bulgarca olmak üzere üç aşamadan geçerek bugünkü halini almıştır

0

FRANSIZCA

Fransızca, günümüzde 220 milyon insan tarafından 5 kıtada konuşulan, İngilizceden sonra dünyanın en yaygın öğrenilen dillerinden biridir. Bugün Fransızca, başta Fransa olmak üzere, aralarında Kanada, Belçika, İsviçre ve Lüksemburg’un da olduğu 29 ülkenin resmi dilidir. Aynı zamanda Kanada’da yaklaşık 10 milyon, Amerika’da ise 2 milyon insan Fransızca konuşur. İnternette Fransızca web sayfaları ilk 5 dil arasındadır ve Fransızca öğrenmek istediğinizde dünyanın farklı ülkelerinden insanlarla rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. 

0

İNGİLİZCE

Çağımızın en büyük gerekliliklerinden biri olan İngilizceyi öğrenmek için herbirimizin çeşitli sebepleri vardır. Kimileri kariyerini daha değerli kılmak, kimileri ise arkadaş çevresini genişletmek veya yurt dışında sorunsuz iletişim kurmak için ingilizce öğrenmeye ihtiyaç duyar. 

0

ARAPÇA

Arapça Kursu Bursa Nilüfer Fsm de bulunan kurumumuzda, Arapça kursu bire bir ve özel gruplar şeklinde yapılmaktadır. Bursa Arapça Kursu dersleri konuşma odaklı eğitim anlayışıyla işlenmektedir.

0

ALMANCA

Öncelikle Almanya Avrupa birliğinde yer alan bir ülkedir ve 95 Milyondan fazla kişi Almanca dilini anadili olarak kullanmaktadır. Almanca dilini öğrenmek demek, başarılı bir kariyerin kapısını aralamak ve farklı ülkelerde gezerken sizi muhakkak anlayacak birilerinin olması demektir. Almanca eğitimi ile bu yolda bir adım atarak siz de kendine uzun vadeli yatırım yapabilirsiniz.

0

ALMANYA AİLE BİRLEŞİMİ (A1) SINAVI

Bilgisayar işletmenliği Eğitimi ile katılımcılar temel bilgisayar kullanımı, internet kullanımı ve MS Office yazılımlarını temel olarak nasıl kullanacaklarını öğrenirler. Bilgisayar işletmenliği Eğitimi sonunda, bilgisayar işletmenlik sınavını geçebilmek için size yardımcı olacak tüm bilgi ve teknikleri öğrenmiş olursunuz. Bilgisayar işletmenliği Eğitimi içinde, bilgisayar ve internetin temelden nasıl kullanılacağının öğretildiği bilgilerin yanı sıra, Microsoft yazılımlarından Excel, PowerPoint ve Word’ün kullanımı ile ilgili olarak temelden başlayarak çok basit ve anlaşılır bir dille bilgi ve teknikler aktarılır.