Logo Loading

Anahtar kelimenizi girin

KURUMSAL

İMZA AKADEMİ

1997’DEN BUGÜNE GELEN TECRÜBE

HAKKIMIZDA

İmza akademi eğitim kurumu, yüksek standartlarda eğitim kalitesi, eğitim çeşitliliği, profesyonel eğitim kadrosuyla 1997 yılından itibaren sürekli gelişen değişen yeniliklere açık, dinamizmi yüksek Bursa’nın öncü kurumudur.

TECRÜBE

Yabancı dil kursları, kişisel gelişim eğitimleri, mesleki gelişim kursları ile eğitim sektörüne yön vermenin ve yüzlerce öğrenciyi mezun etmenin, haklı gururunu yaşamaktadır.
Bizi zirveye oturtan ve diğer kurumlardan ayıran en büyük farkımız; Bursa’nın köklü bir eğitim kurumu olup, alanlarında uzman profesyonel eğitimcilerimiz ile 14 yıldır eğitime İMZA’MIZI atmamızdır

bg-icon-box-2
MİSYONUMUZ

Ülke değerlerine sahip çıkan, ileri görüşlü profesyonel iş hayatında sürdürebilir başarı sağlayacak aydınlık bireyler yetiştirmek...

VİZYONUMUZ

İmza Akademi Eğitim Kurumları olarak şubelerimizi büyüterek tüm Türkiye’de ismimizi başarılarımızla duyurmayı, geleceğe profesyonel bireyler yetiştirerek, sağlam bir ‘EĞİTİM HİZMETİ’ sunmayı hedefliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

İNSAN ODAKLILIK

İnsanımız bizim en önemli değerimizdir. Bizim kimliğimizi ve geleceğimizi oluştururlar.

SORUMLULUK

İMZA AKADEMİ'yi temsil eden çalışanlar olarak her birimiz sorumluluk duygusuna değer veririz.

YENİLİKÇİLİK

Yaratıcılık, girişkenlik ruhu ve değişim cesareti seçimlerimizin arkasındaki itici güçlerdir. Yenilikçilik her başarının anahtarıdır.